KayiBoyuotel

   Giriş yap Hesap Oluturma Türkiye  (0 ITEMS)
  • Ana Sayfa >> Gvenlik

    Gvenlik


    Çevrimiçi sipariş verdiğinizde veya kişisel bilgilerinizi girdiğinizde, gönderdiğinizde veya eriştiğinizde, kişisel güvenlik bilgilerinizin güvenliğini sağlarız. Tüm kredi bilgileri Güvenli Soket Katmanı (SSL) teknolojisi ile iletilir ve ödeme sağlayıcımızın veritabanında şifrelenir. Çevrimiçi bir işlemi takiben, Bu çevrimiçi gizlilik politikası yalnızca web sitemiz aracılığıyla toplanan bilgilere uygulanır ve çevrimdışında toplanan bilgilere uygulanmaz.

    Sitemizi kullandığınızda hangi tür bilgileri topladığımızı bilmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Bilgiler E-posta, İsim, Şirket Adı, Sokak Adresi, Posta Kodu, Şehir, Ülke, Telefon Numarası, Şifre vb. Içerir. Bu bilgileri birkaç farklı şekilde toplarız; Başlangıç ​​olarak, ziyaretçilerle ilgili kişisel olmayan bilgileri web sitemize derlemek ve toplamak için gerekli olan çerezleri kullanırız. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler, kredi kartı numarası ve banka hesap numaraları gibi size özgü bilgilerden oluşur. Bu bilgi size özgüdür.

    Size daha iyi hizmet verebilmek için, bize çevrimiçi olarak verdiğiniz bilgileri birleştirebiliriz. Genel alışveriş deneyiminizi geliştirmek için bu bilgileri kullanıyoruz. Topladığımız kişisel bilgiler, en son ürün duyurularımıza ve yaklaşan etkinliklere ulaşmanızı sağlar. Ayrıca hizmetlerimizi, içeriklerimizi ve reklamlarımızı geliştirmemize yardımcı olur. Mail listemizde bulunmak istemiyorsanız, tercihlerinizi güncelleyerek istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.