KayiBoyuotel

   Giriş yap Hesap Oluturma Türkiye  (0 ITEMS)
 • Ana Sayfa >> Fiyat ve Kargo

  Fyat ve Kargo


  Hizmet ve müşteri alışveriş deneyimini her zaman geliştirmeye adadık. Nakliye güvenliği ve rahatlığından emin olduk.
  Genellikle tüm siparişler bir sonraki iş gününde gönderilir. Haftasonu siparişleri aşağıdaki pazartesi sabahı sevk edilecektir. Genel kural olarak, işlem süresi ve gönderim süresi toplam teslim süresine eşittir. Genellikle, ürün 7-10 gün içinde gelecek. Zamanında parsel aldığınızdan emin olmak için her türlü çabamızı yapacağız.

  Parselinizin nakliyesi çevrimiçi izlenebilir. Siparişiniz gönderildikten sonra, çevrimiçi takip numarasına ve bağlantıya sahip bir onay e-postası size gönderilecektir. Takip numarası, e-postayı aldıktan sonraki 48 saat içinde çekiniz için geçerli olacaktır. Bizden siparişinizle ilgili onay alabilmeniz için bize e-posta listenize eklemenizi öneririz. 3 gün içinde cevap alamıyorsanız SPAM / JUNK klasörünüzü kontrol etmeyi unutmayın.

  Öğelerinizi iade etmek isterseniz, lütfen ilk önce makbuzun 7 gün içinde iade için nedenini ve sipariş numarasını belirtin. Görüşleriniz bizim için çok önemlidir. Herhangi bir ürün orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderilmelidir. Tüm paketler izlenebilir bir yöntemle gönderilmelidir. Transit kayıp paketlerden biz sorumlu değiliz. Lütfen orijinal nakliye ücretlerinin iade edilmediğine dikkat edin. Bu nedenle, siparişinizi vermeden önce tüm sorularınız ve endişelerinizle bize ulaşın.

  Öğeler, teslimattan itibaren 7 gün içinde iade edilmeli ve değişim işleminin neden olduğu tüm nakliye ücretlerinden müşteri sorumludur. Tüm eşyalar sadece eşit fiyat değişimi için değişebilir, lütfen değiştirmelerinizi yalnızca iade alındıktan sonra yapacağız.

  Bir sipariş verdiyseniz ve daha sonra iptal etmek isterseniz, lütfen en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcisiyle iletişime geçin. Ancak siparişiniz gönderildiyse, iptal etmenin hiçbir yolu olmayacak.